Αρχική -- Job Market -- JobMarket Notices -- ΘΕΣΗ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΓΙΑ ΔΕΡΜΑΤΟΛΟΓΟ

Τίτλος επαγγέλματος:

Δερματολόγος

Περιγραφή:

Αισθητική κλινική, με έδρα τη Μουσκάτ, στο Σουλτανάτο του Ομάν.

Εκπροσωπούμε μια νεοσύστατη κλινική που θέλει να συνθέσει μια ομάδα από Γιατρούς, Νοσοκόμους, Τεχνικούς και άλλους ειδικούς στο χώρο της αισθητικής. Ψάχνουμε για έναν δερματολόγο που θα ενταχθεί στη νέα ομάδα της κλινικής και θα εργαστεί μαζί της, για να εγκαθιδρύσουν μια ηγετική και αξιόπιστη παρουσία στο χώρο της δερματολογίας, που παρέχει υψηλής ποιότητας υπηρεσίες στο Ομάν και εστιάζει το ενδιαφέρον της στις ανάγκες των πελατών της για περιποίηση του δέρματος και ομορφιά.

Σκοπός του επαγγέλματος:

-Παροχή εξειδικευμένης εκτίμησης, συμβούλευσης, διάγνωσης, θεραπείας και εφαρμογή μην επεμβατικών μεθόδων στους πελάτες μας

- Παροχή αισθητικών υπηρεσιών με στόχο την βελτίωση της εμφάνισης μέσω των πιο εξελιγμένων τεχνικών στην αισθητική δερματολογία και τις επεμβάσεις με laser

- Παροχή εναλλακτικών ελάχιστα επεμβατικών λύσεων σε αισθητικά προβλήματα

- Καθοδήγηση μιας ομάδας Νοσοκόμων, Αισθητικών και Κοσμητολόγων

- Αφοσίωση στην ποιότητα ως πρώτη προεραιότητα σε συνδυασμό με την ασφάλεια

- Παρακολούθηση όλων των περιστατικών και διαθεσιμότητα προς τους πελάτες μας

- Αφιέρωση χρόνου για συζήτηση και πρόταση διαφορετικών λύσεων για τις ανάγκες του κάθε ασθενή

- Συνεχής ενημέρωση σχετικά με τις υπηρεσίες αισθητικής, ώστε να είναι δυνατή η παροχή της βέλτιστης φροντίδας στους ασθένεις μας

Απαιτούμενα προσόντα:

1) Άδεια από το Υπουργείο Υγείας

2) Πτυχίο Ιατρικής

3) M.S/DVD/M.D - Ειδικότητα στη Δερματολογία

4) Άδεια εξασκήσεως ιατρικού επαγγέλματος – Άδεια εξασκήσεως ειδικότητας

5) Τουλάχιστον 5 χρόνια εμπειρία στην άσκηση δερματολογίας με επιπρόσθετη εμπεριρία στην κοσμητολογία

6) Άριστη γνώση της αγγλικής γλώσσας

7) Εμπειρία στην εκτέλεση των παρακάτω θεραπειών: θεραπείες με υαλουρανικό οξύ, αντιγηραντικές θεραπείες, αναζωογόνηση του δέρματος, αισθητικές θεραπείες με laser, αγωγή για την απώλεια μαλλιών, θεραπεία ασθενών με ακμή, αλλεργική επιδερμίδα και άλλα δερματολογικά προβλήματα

8) Ικανότητα να παρέχει συμβουλές και να δημιουργεί σχέση με τον ασθενή

9) Άριστες διαπροσωπικές ικανότητες στην επικοινωνία και διαύγεια σκέψης

10) Ηγετικές δεξιότητες και ικανότητα για εργασία στα πλαίσια ομάδας

11) Δυνατότητα χειρισμού της κάθε περίπτωσης ανεξάρτητα

Αποστολή βιογραφικών στα αγγλικά και περισσότερες πληροφορίες για τη θέση και το πακέτο παροχών, επικοινωνήστε στην παρακάτω διεύθνση: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από κακόβουλη χρήση. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε την Javascript για να τη δείτε.

Νεες ευκαιριες αυτοαπασχολησης - Erasmus Νεων Επιχειρηματιων

Latest News