Αρχική -- Job Market -- JobMarket Notices -- Εκπρόσωποι Πωλήσεων στην Αθηναϊκή Ζυθοποιία

Εκπρόσωποι Πωλήσεων στην Αθηναϊκή Ζυθοποιία

Η ομάδα της Αθηναϊκής Ζυθοποιίας αναζητά άτομα που θέλουν να ξεχωρίσουν και να εξελιχθούν στο χώρο των Πωλήσεων για την θέση Εκπροσώπου Πωλήσεων (Sales Representative) με έδρα μία από τις ακόλουθες περιοχές:

Αλεξανδρούπολη

Βέροια

Βοιωτία

Θεσσαλονίκη

Καβάλα

Καρδίτσα

Μαγνησία

Σέρρες

Φθιώτιδα

ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΘΕΣΗΣ:

Ο Εκπρόσωπος Πωλήσεων (Sales Representative) είναι υπεύθυνος για τη διαχείριση του πελατολογίου και την ανάπτυξη των πωλήσεων στην αγορά του, συμβάλλοντας άμεσα στην υλοποίηση της στρατηγικής της εταιρείας.

ΠΡΟΦΙΛ ΥΠΟΨΗΦΙΟΥ:

Πτυχίο Ανώτερης Εκπαίδευσης

Προϋπηρεσία έως 2 χρόνια στον κλάδο των πωλήσεων (επιθυμητή)

Μόνιμη κατοικία στον αναφερόμενο νομό

Πολύ καλή γνώση Αγγλικών

Πολύ καλή γνώση Η/Υ

Ικανότητες επικοινωνίας, δημιουργίας σχέσεων και διαπραγμάτευσης

Προσανατολισμός στα αποτελέσματα & ευελιξία

Δυνατότητα εργασίας σε ομάδες αλλά και ανεξάρτητα

Διάθεση για συνεχή ανάπτυξη & εξέλιξη

Ικανότητα να δουλεύει υπό πίεση

Δίπλωμα οδήγησης

Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις για τους άνδρες υποψηφίους

Η Εταιρία μας ακολουθεί μια αξιοκρατική διαδικασία αξιολόγησης και επιλογής προσωπικού, παρέχοντας σε όλους τους αιτούντες ίσες ευκαιρίες και εμπιστευτικότητα.

Μπορείτε να αποστέλλετε το βιογραφικό σας στο mail υπόψιν Νικόλαου Κουμπάρδου στο mail Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από κακόβουλη χρήση. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε την Javascript για να τη δείτε. , αναγράφοντας στο θέμα του mail τον κωδικό της αγγελίας SalesRep12_2020 και στο κείμενο του mail την περιοχή ή τις περιοχές ενδιαφέροντός σας.

Αν το επιθυμείτε, μπορείτε να ακολουθήσετε την εταιρική μας σελίδα στο LinkedIn https://www.linkedin.com/company/28544520/ και να μαθαίνετε νέα της εταιρίας καθώς και μελλοντικές ανοιχτές θέσεις απασχόλησης

Ημερομηνία:10.12.2020