Αρχική -- Job Market -- JobMarket Notices -- Διπλωματούχος Α.Ε.Ι. Μηχανικού Ηλεκτρονικών Υπολογιστών και Πληροφορικής ή Μηχανικού Πληροφορικής και Τηλεπικοινωνιών

1. ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΟ ΕΡΓΟΥ

Ανάπτυξη συστήματος συλλογής πληροφορίας από αισθητήρες και ενσωμάτωση του στην πλατφόρμα ΑΥΓΕΙΑΣ

2. ΑΠΑΙΤΟΥΜΕΝΑ ΠΡΟΣΟΝΤΑ – ΚΡΙΤΗΡΙΑ

1. Δίπλωμα Α.Ε.Ι. Μηχανικού Ηλεκτρονικών Υπολογιστών και Πληροφορικής ή Μηχανικού Πληροφορικής και Τηλεπικοινωνιών ή Ηλεκτρονικής και Μηχανικών Υπολογιστών ή Ηλεκτρονικού Μηχανικού και Μηχανικού Υπολογιστών ή Μηχανικών Πληροφοριακών και Επικοινωνιακών Συστημάτων ή Μηχανικού Η/Υ Τηλεπικοινωνιών και Δικτύων ή Ηλεκτρολόγου Μηχανικού και Μηχανικού Υπολογιστών ή Ηλεκτρολόγου Μηχανικού και Τεχνολογίας Υπολογιστών ή Ηλεκτρολόγου Μηχανικού και Μηχανικού Η/Υ ή ομώνυμο πτυχίο ή δίπλωμα Ε.Α.Π. (Α.Ε.Ι.) ή Π.Σ.Ε. (Α.Ε.Ι.) ή ταυτόσημο κατά περιεχόμενο ειδικότητας πτυχίο ή δίπλωμα Α.Ε.Ι. ή Ε.Α.Π. (Α.Ε.Ι.) ή Π.Σ.Ε. (Α.Ε.Ι.) της ημεδαπής ή ισότιμος τίτλος αντίστοιχης ειδικότητας σχολών της αλλοδαπής αναγνωρισμένο από το ΔΟΑΤΑΠ

2. Υποψήφιος διδάκτορας σε συναφές γνωστικό αντικείμενο με το αντικείμενο του έργου (η ιδιότητα) αποδεικνύεται με βεβαίωση του οικείου τμήματο

3. Μεταπτυχιακός τίτλος ετήσιας τουλάχιστον φοίτησης ή Integrated Master σε συναφές αντικείμενο με

το αντικείμενο του έργου

4. Άριστη γνώση Αγγλικής γλώσσας.

Η υποβολή των προτάσεων και λοιπών δικαιολογητικών από τους ενδιαφερόμενους θα γίνεται με αποστολή ηλεκτρονικού μηνύματος στην ηλεκτρονική διεύθυνση r Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από κακόβουλη χρήση. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε την Javascript για να τη δείτε. , έως τις 09.10.2020 και ώρα 14.00 και θα λαμβάνουν αριθμό πρωτοκόλλου από τη Γραμματεία του ΕΛΚΕ.

Για πληροφορίες σχετικά με τη διαδικασία, οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να απευθύνονται τηλεφωνικά στο 24610 56445 (κα Αγαλερίδου Έλενα)

Περισσότερες Πληροφορίες στο συνημμένο αρχείο

Ημερομηνία:03.10.2020