Αρχική -- Job Market -- JobMarket Notices -- Engineer/Software Developer

Engineer/Software Developer

Απαιτούμενα Προσόντα:

• Πτυχίο ανώτατης εκπαίδευσης Σχολής Πληροφορικής, ή Μηχανικών Hλεκτρονικών Yπολογιστών

• Καλή γνώση προγραμματισμού σε C ή C++

• Καλή γνώση Δομών Δεδομένων και Αλγορίθμων

• Γνώση Υπολογιστικών και Αριθμητικών Μεθόδων

• Γνώση μεθόδων Αριθμητικής Ανάλυσης

• Αναλυτική σκέψη και ικανότητα επίλυσης προβλημάτων

• Ικανότητες σωστής διαχείρισης χρόνου και προτεραιοτήτων

• Γνώση Αγγλικής γλώσσας

• Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις

Προσόντα που θα συνεκτιμηθούν:

• Εμπειρία σε τεχνικές debugging

• Εμπειρία σε τεχνικές performance optimization

• Εμπειρία στη χρήση της C++ Standard Library

• Γνώσεις παράλληλου προγραμματισμού

• Γνώσεις και εμπειρία στη χρήση βιβλιοθηκών γραφικών (OpenGL, Direct3d , Vulkan)

• Γνώση εφαρμοσμένων μαθηματικών

Προσφέρονται:

• Σχέση εξαρτημένης εργασίας αορίστου χρόνου μετά από εξάμηνη αξιολόγηση

• Ελκυστικό πακέτο αποδοχών και παροχών (ιδιωτική ασφάλεια υγείας, γεύματα, γυμναστήριο, λεωφορείο για τη μεταφορά του προσωπικού, Ταμείο Επαγγελματικής Ασφάλισης (T.E.A.) για παροχές σύνταξης εφάπαξ κλπ.)

• Σύγχρονος και διαρκώς ανανεούμενος εξοπλισμός (hardware και software)

• Συνεχιζόμενη εκπαίδευση σε νέες τεχνολογίες σχετικές με το αντικείμενο

Για υποβολή αιτήσεων – εκδήλωση ενδιαφέροντος στο: https://careers.beta-cae.com/

Περισσότερες Πληροφορίες στο συνημμένο αρχείο