Αρχική -- Job Market -- JobMarket Notices -- Πτυχιούχοι Χημείας, Βιολογίας

Πτυχιούχοι Χημείας, Βιολογίας

ΠΩΛΗΤΕΣ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ

Η ταχεία ανάπτυξη της εταιρείας μας απαιτεί την άμεση πρόσληψη δύο (2) νέων ΠΩΛΗΤΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ (Αναλυτικά Όργανα Χημείας, κλπ.)

Με έδρα την Αθήνα

Απαραίτητα Προσόντα:

Γνώσεις/Πτυχίο (BSc, MSc ή PhD), Χημείας, Βιολογίας ή σχετικών κατευθύνσεων.

• Άνετη συνεννόηση σε Ελληνικά & Αγγλικά (προφορικά και γραπτά), καλός χειρισμός Η/Υ, εμπειρία οδήγησης ΙΧ.

• Δυνατότητα ταξιδιών εντός & εκτός Ελλάδας.

• Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις.

• Άνεση επικοινωνίας-κοινωνικότητα.

Θα εκτιμηθούν ιδιαίτερα θετικά:

• Εμπειρία σε χειρισμό ή σε πωλήσεις αναλυτικών οργάνων & εργαστηριακών λογισμικών.

• Συστάσεις.

Παροχές:

• Δημιουργικό & σύγχρονο εργασιακό περιβάλλον, με εξελιγμένα συστήματα CRM, κλπ.

• Προοπτικές ανάπτυξης και εξέλιξης, αναλόγως ικανοτήτων και αποτελεσμάτων.

• Εκπαίδευση εντός και εκτός Ελλάδος, ιδιωτική ασφάλιση, κλπ.

• Αποδοχές βάση απόδοσης και επίτευξης στόχων.

ΠΡΟΣΟΧΗ:

• Κάθε ενδιαφερόμενος θα πρέπει να συνοδεύει το βιογραφικό του και από σύντομο σημείωμα, με τα σημαντικά χαρακτηριστικά που διαθέτει και κρίνει ότι, θα εξασφαλίσουν την πρόσληψή του, αλλά και την επιτυχημένη πορεία και εξέλιξή του στην εταιρεία, μέσω των πωλήσεων.

• Θα ληφθούν υπόψη μόνο τα βιογραφικά που συνοδεύονται από πρόσφατη φωτογραφία και πληρούν τα Απαραίτητα Προσόντα.

• Όλες οι υποψηφιότητες θα εξεταστούν με απόλυτη εχεμύθεια.

Άμεση αποστολή βιογραφικών με: Email: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από κακόβουλη χρήση. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε την Javascript για να τη δείτε. ή Fax: 210-6801672 υπόψη κας Κ. Λαγού και σαφή αναφορά του κωδικού θέσης ΣΠΑ-2/20

Ημερομηνία:01.10.2020