Αρχική -- Job Market -- JobMarket Notices -- ΒΟΗΘΟΣ ΛΟΓΙΣΤΗ/ΛΟΓΙΣΤΡΙΑ

ΒΟΗΘΟΣ ΛΟΓΙΣΤΗ/ΛΟΓΙΣΤΡΙΑ

# whoweare

Η LAS Solutions είναι ένας αναγνωρισμένος πάροχος συστημάτων αυτοματοποίησης και εξειδικευμένων τεχνικών υπηρεσιών στον κλάδο των αεροδρομίων και της εφοδιαστικής (Logistics) με διεθνή παρουσία.

Είναι μέλος του ομίλου εταιριών της Αυστριακής εταιρίας KNAPP AG, ηγέτιδα στη σχεδίαση και υλοποίηση συστημάτων τεχνολογίας αιχμής στον τομέα αυτοματισμού των logistics, με περισσότερους από 4500 εργαζόμενους παγκοσμίως

# yourmission

• Καθημερινή ενασχόληση με τον έλεγχο και την καταχώρηση παραστατικών αγορών, δαπανών, εξοδολογίων και τραπεζικών κινήσεων
  • Συμφωνία υπολοίπων προμηθευτών, τραπεζών και πιστωτικών καρτών