Αρχική -- Job Market -- JobMarket Notices -- Αξιολόγηση Περιεχομένου στα Γερμανικά

Αξιολόγηση Περιεχομένου στα Γερμανικά

Γνωρίζετε Γερμανικά σε επίπεδο Β2+;  Κατέχετε πολύ καλό επίπεδο αντίληψης του γραπτού λόγου στα Γερμανικά και διακρίνεστε για τις ανεπτυγμένες κριτικές σας ικανότητες; Σας χαρακτηρίζει η εξαιρετική σχέση με τα μέσα κοινωνικής δικτύωσης;

Αν ναι, τότε η επαγγελματική προοπτική αυτή είναι ακριβώς αυτό που αναζητάτε. Αρπάξτε την ευκαιρία και εργαστείτε για μια πολυεθνική εταιρία που επεκτείνεται διαρκώς, εκπροσωπώντας παράλληλα έναν από τους μεγαλύτερους ιστότοπους κοινωνικής δικτύωσης παγκοσμίως.

Παροχές:

Το πακέτο που προσφέρει η εταιρία για το ρόλο Αξιολόγησης Περιεχομένου στα Γερμανικά περιλαμβάνει:

• Ανταγωνιστικό μισθό (14 μισθοί ετησίως)
  • Μηνιαία bonus
  • Επί πληρωμή εκπαίδευση
  • Προοπτικές εξέλιξης μέσα στην εταιρία
  • Πακέτο μετεγκατάστασης σε περίπτωση που διαμένετε μόνιμα εκτός Ελλάδας ή Αθηνών
  • Μοντέρνο και υψηλής ποιότητας εργασιακό περιβάλλον
  • Ασφάλιση και ιατρική περίθαλψη
  • Ειδικές προσφορές και εκπτώσεις για όλους τους εργαζόμενους

Αρμοδιότητες:

Στo ρόλο Αξιολόγησης Περιεχομένου στα Γερμανικά, οι κύριες αρμοδιότητές σας θα είναι να: