Αρχική -- Job Market -- JobMarket Notices -- ΠΕ Αρχαιολόγων, ΠΕ Μηχανολόγων Μηχανικών, ΠΕ Πολιτικών Μηχανικών, ΠΕ Αρχιτεκτόνων Μηχ/κών,ΤΕ Διοικητικού-Λογιστικού

ΠΕ Αρχαιολόγων, ΠΕ Μηχανολόγων Μηχανικών, ΠΕ Πολιτικών Μηχανικών,  ΠΕ Αρχιτεκτόνων Μηχ/κών,ΤΕ Διοικητικού-Λογιστικού

Π Ρ Ο Κ Η Ρ Υ Σ Σ Ο Υ Μ Ε Την πρόσληψη επιστημονικού προσωπικού και εξειδικευμένων εργατών, με σύμβαση εργασίας ιδιωτικού δικαίου ορισμένου χρόνου, για την εκτέλεση των αρχαιολογικών εργασιών για χρονικό διάστημα δύο (2) μηνών από την ημερομηνία υπογραφής της σύμβασης, με δυνατότητα ανανέωσης ή παράτασης της σύμβασης έως τη λήξη του υποέργου, εφόσον κριθεί αναγκαίο για την εξέλιξη αυτού ως εξής:

• ΠΕ Αρχαιολόγων (με εξειδίκευση στη βυζαντινή και μεταβυζαντινή αρχαιολογία)
  • ΠΕ Μηχανολόγων Μηχανικών (με εξειδίκευση στην αποκατάσταση και ανάδειξη μνημείων)
  • ΠΕ Πολιτικών Μηχανικών (με εξειδίκευση στην αποκατάσταση και ανάδειξη μνημείων)
  • ΠΕ Αρχιτεκτόνων Μηχ/κών (με εξειδίκευση στην αποκατάσταση και ανάδειξη μνημείων)
  • ΤΕ Διοικητικού-Λογιστικού, (με εμπειρία στην διοικητική και οικονομική διαχείριση έργων χρηματοδοτούμενων από προγράμματα της Ε.Ε. ή από άλλους πόρους)

ΥΠΟΒΟΛΗ ΑΙΤΗΣΕΩΝ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ

Οι ενδιαφερόμενοι καλούνται να συμπληρώσουν την αίτηση και να την υποβάλουν με τα συνημμένα δικαιολογητικά, με έναν από τους ακόλουθους τρόπους:

α) είτε με ηλεκτρονικό τρόπο, μέσω μηνύματος ηλεκτρονικού ταχυδρομείου (e-mail) στη διεύθυνση Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από κακόβουλη χρήση. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε την Javascript για να τη δείτε.

β) είτε ταχυδρομικά με συστημένη επιστολή, στην ακόλουθη διεύθυνση: Πλ. Συντάγματος, Τ.Κ.21200 Ναύπλιο, υπόψη κ. Κορνηλάκη Στυλιανής (τηλ. επικοινωνίας: 27520 97612/ 27520 27502)

γ) είτε αυτοπροσώπως, είτε με άλλο εξουσιοδοτημένο από αυτούς πρόσωπο, εφόσον η εξουσιοδότηση φέρει την υπογραφή τους θεωρημένη από δημόσια αρχή, στα γραφεία της Υπηρεσίας μας στην ακόλουθη διεύθυνση: Πλ. Συντάγματος, Ναύπλιο, κατόπιν προγραμματισμένου ραντεβού (τηλ. 27520 27502).

Η υποβολή γίνεται εντός προθεσμίας (από 9.07.2020 έως και 20.07.2020).

Για να θεωρείται έγκυρη η συμμετοχή του υποψηφίου στη διαδικασία πρόσληψης, το μήνυμα ηλεκτρονικού ταχυδρομείου θα περιλαμβάνει υποχρεωτικά το έντυπο της αίτησης και τις υπεύθυνες δηλώσεις του ν. 1599/1986 (Α΄ 75), τα οποία θα είναι υπογεγραμμένα (και σκαναρισμένα για υποβολή με μήνυμα ηλεκτρονικού ταχυδρομείου), καθώς και τα συνημμένα δικαιολογητικά, προς απόδειξη των κριτηρίων πρόσληψης.

Περισσότερες Πληροφορίες στο συνημμένο αρχείο

Ημερομηνία:09.07.2020