Αρχική -- Job Market -- JobMarket Notices -- Φυσικός, Πληροφορικός ή Ηλεκτρολόγος Μηχανικός και Μηχανικός Η/Υ στοΙνστιτούτο Εφαρμοσμένων Βιοεπιστημών

Πρόσκληση Εκδήλωσης Ενδιαφέροντος για την πλήρωση μίας (1) θέσης έκτακτου προσωπικού (με σύμβαση ανάθεσης έργου) στο πλαίσιο της Δράσης με τίτλο «Εμβληματική Δράση για την αντιμετώπιση του ιού SARS-CoV-2. Επιδημιολογική μελέτη στην Ελλάδα μέσω εκτεταμένων εξετάσεων ανίχνευσης ιού και αντισωμάτων, αλληλούχισης ιικών γονιδιωμάτων και γενετικής ανάλυσης ασθενών» - SARS-CoV-2 » [ΙΝΕΒ-20-35 / 3619] @ ΕΚΕΤΑ / ΙΝΕΒ

Το Ινστιτούτο Εφαρμοσμένων Βιοεπιστημών (ΙΝΕΒ) του Ε.Κ.Ε.Τ.Α., στο πλαίσιο υλοποίησης της παραπάνω Δράσης, προσκαλεί τους ενδιαφερόμενους που διαθέτουν τα απαραίτητα προσόντα να υποβάλουν αίτηση συνοδευόμενη από τα απαραίτητα δικαιολογητικά.

Κωδικός Θέσης: ΙΝΕΒ-20-35

Αρ. Πρωτ.: 3619/ 30-06-2020 ΑΔΑ: 61ΑΒ469ΗΡ8-Ω6Ξ

Ειδικότητα: Φυσικός, Πληροφορικός ή Ηλεκτρολόγος Μηχανικός και Μηχανικός Η/Υ

Αντικείμενο  Θέσης: Διαχείριση υπολογιστικών συστημάτων ηλεκτρονικής υγείας με έμφαση στη διαχείριση δεδομένων μεγάλου όγκου

Παραδοτέα/Αναμενόμενα αποτελέσματα:

Ο υποψήφιος που θα επιλεγεί αναμένεται να ασχοληθεί με τη διαχείριση υπολογιστικών συστημάτων ηλεκτρονικής υγείας με έμφαση στη διαχείριση δεδομένων μεγάλου όγκου.

Το παραπάνω αντικείμενο θα υλοποιηθεί στο πλαίσιο των παρακάτω Ενοτήτων Εργασίας του Υποέργου 3: ΕΕ3.3 Διαχείριση και ανάλυση δεδομένων

Διάρκεια: 6 μήνες

Θέσεις: 1

Τόπος: ΕΚΕΤΑ, στο 6ο χλμ οδού Χαριλάου - Θέρμης, Θεσσαλονίκη.

Προθεσμία υποβολής: 16-07-2020 και ώρα 10:00

Αποστολή Δικαιολογητικών: ΕΚΕΤΑ / Ινστιτούτο Εφαρμοσμένων Βιοεπιστημών (ΙΝΕΒ), 6ο χλμ. Χαριλάου - Θέρμης, 570 01, Θέρμη - Θεσσαλονίκη

Για περισσότερες πληροφορίες στην κα.Κοπάνη Φωτεινή, τηλ. 2310 498272 ή στο email: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από κακόβουλη χρήση. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε την Javascript για να τη δείτε.

Περισσότερες Πληροφορίες στο συνημμένο αρχείο

Ημερομηνία:03.07.2020