Αρχική -- Job Market -- JobMarket Notices -- ΠΕ Μηχανικοί ειδικότητας Πολιτικών Μηχανικών

ΠΕ Μηχανικοί ειδικότητας Πολιτικών Μηχανικών

Π Ρ Ο Κ Η Ρ Υ Σ Ο Υ Μ Ε

Την πρόσληψη του παρακάτω προσωπικού, με σύμβαση εργασίας ιδιωτικού δικαίου ορισμένου χρόνου, για την εκτέλεση των αρχαιολογικών εργασιών για διάστημα τριών (3) μηνών με δυνατότητα ανανέωσης ή παράτασης ως το τέλος του έργου ενώ, σε κάθε περίπτωση, το συνολικό χρονικό διάστημα της απασχόλησης δεν θα υπερβαίνει τους οχτώ (8) μήνες.

• ΠΕ Μηχανικοί ειδικότητας Πολιτικών Μηχανικών με εξειδίκευση στη συντήρηση – αποκατάσταση μνημείων

ΕΙΔΙΚΑ ΠΡΟΣΟΝΤΑ ΠΡΟΣΛΗΨΗΣ

ΠΕ Μηχανικοί ειδικότητας Πολιτικών Μηχανικών με εξειδίκευση στη συντήρηση - αποκατάσταση μνημείων

- Πτυχίο ΑΕΙ τμήματος Μηχανικών ειδικότητας Πολιτικών Μηχανικών της ημεδαπής ή ισότιμο αντίστοιχης ειδικότητας της αλλοδαπής αναγνωρισμένο από το ΔΟΑΤΑΠ.

- Αποδεδειγμένη γνώση χειρισμού Η/Υ στα αντικείμενα: α) επεξεργασίας κειμένων, β) υπολογιστικών φύλλων, γ) υπηρεσιών διαδικτύου και δ) autocad (ειδικά για την απόδειξη της γνώσης χειρισμού του autocad, απαιτείται η προσκόμιση βεβαίωσης από την οικεία σχολή περί παρακολούθησης συναφών με το autocad μαθημάτων, ή βεβαίωση εργοδότη περί απασχόλησης σε εργασίες που απαιτούσαν τη χρήση autocad, ή πιστοποιητικά ιδιωτικών φορέων (π.χ. ECDL CAD) ή υπεύθυνη δήλωση του υποψηφίου, στην οποία θα δηλώνει ότι έχει απασχοληθεί σε εργασίες που απαιτούσαν τη χρήση autocad για χρονικό διάστημα 6 μηνών τουλάχιστον, αναφέροντας και την επωνυμία του εργοδότη).

- Αποδεδειγμένη Εμπειρία (τουλάχιστον 6μηνη) συναφή με το αντικείμενο της προκηρυσσόμενης θέσης, στη συντήρηση - αποκατάσταση μνημείων (αφορά το 60% των προκηρυσσόμενων θέσεων).

Περισσότερες Πληροφορίες στο συνημμένο αρχείο

Ημερομηνία:01.07.2020

Attachments:
Download this file (2020 ΑΝΑΚ 915 ΧΟΥΝΚΙΑΡ.pdf)2020 ΑΝΑΚ 915 ΧΟΥΝΚΙΑΡ.pdf[ ]1194 Kb