Αρχική -- Job Market -- JobMarket Notices -- Πτυχιούχος Ανθρωπιστικών ή Κοινωνικών Επιστημών

Πτυχιούχος Ανθρωπιστικών ή Κοινωνικών Επιστημών

Ο Ειδικός Λογαριασμός Κονδυλίων Έρευνας του Πανεπιστημίου Θεσσαλίας, στο πλαίσιο υλοποίησης του ερευνητικού προγράμματος με τίτλο ʺΚέντρο Δια Βίου Μάθησης Πανεπιστημίου Θεσσαλίαςʺ, ανακοινώνει την παρούσα πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για την υποβολή Πρότασης για σύναψη σύμβασης εργασίας ιδιωτικού δικαίου ορισμένου χρόνου, από φυσικά πρόσωπα, στα οποία θα ανατεθεί η παραγωγή παραδοτέων, διάρκειας από την υπογραφή της σύμβασης μέχρι 30/11/2020, με δυνατότητα σύναψης νέας σύμβασης έως τη λήξη του έργου ή τη λήξη των τυχόν παρατάσεών του, ως ακολούθως:

Θέση (1) Συντονιστής δράσεων ανάπτυξης και διασύνδεσης

ΑΠΑΙΤΟΥΜΕΝΑ ΠΡΟΣΟΝΤΑ

• Πτυχίο Ανθρωπιστικών ή Κοινωνικών Επιστημών
  • Καλή Γνώση Αγγλικής Γλώσσας, όπως αποδεικνύεται με βάση το άρθρο 1 Π.Δ. 146/2007 σε συνδυασμό με το τελευταίο εδάφιο της παρ.1 του άρθρου 1 Π.Δ.116/2006
  • Αποδεδειγμένη γνώση χειρισμού ηλεκτρονικών υπολογιστών (Microsoft Office, υπηρεσίες διαδικτύου, κλπ)
  • Εμπειρία 3 ετών στη διεύθυνση, οργάνωση, συντονισμό και ανάπτυξη εκπαιδευτικών δράσεων

ΠΡΟΘΕΣΜΙΑ ΥΠΟΒΟΛΗΣ ΠΡΟΤΑΣΕΩΝ

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να καταθέσουν ή να αποστείλουν με οποιονδήποτε τρόπο αλλά με δική τους αποκλειστικά ευθύνη για την εμπρόθεσμη κατάθεση Πρόταση, εμπεριέχουσα τα παραπάνω αναφερόμενα δικαιολογητικά συμμετοχής, σε σφραγισμένο φάκελο μέχρι την 15η Ιανουαρίου 2020 και ώρα 14:00 (τέλος προθεσμίας) στη διεύθυνση: ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ - ΕΙΔΙΚΟΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΣ ΚΟΝΔΥΛΙΩΝ ΕΡΕΥΝΑΣ Γιαννιτσών με Λαχανά, Συγκρότημα Τσαλαπάτα, ΤΚ 38334,Βόλος. (Υπ’ όψη κου Κοντού Θεόδωρου, τηλ. 24210 06413 και κας Βασίλαρου Ε. τηλ. 24210 06403)

Περισσότερες πληροφορίες στο συνημμένο αρχείο

Ημερομηνία:10.01.2020