Αρχική -- Job Market -- JobMarket Notices -- Μεταδιδάκτορας Βιολογίας

Μεταδιδάκτορας Βιολογίας

Ο Ειδικός Λογαριασμός Κονδυλίων Έρευνας του Πανεπιστημίου Θεσσαλίας, ανακοινώνει την παρούσα πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για την υποβολή Πρότασης για σύναψη σύμβασης ανταποδοτικής υποτροφίας, από φυσικό πρόσωπο Μεταδιδάκτορα Βιολογίας, στον οποίο θα ανατεθεί η παραγωγή παραδοτέων, διάρκειας από την υπογραφή της σύμβασης μέχρι 30.06.2021 (ημερομηνία λήξης του έργου) χωρίς την διενέργεια νέας πρόσκλησης έως την ημερομηνία λήξης τυχόν παρατάσεών του έργου ως ακολούθως:

Θέση (1) Μεταδιδάκτορας Βιολογίας

ΑΠΑΙΤΟΥΜΕΝΑ ΠΡΟΣΟΝΤΑ

• Πτυχίο ΑΕΙ σε Βιολογικές Επιστήμες της Ελλάδος ή του Εξωτερικού αναγνωρισμένο από το ΔΟΑΤΑΠ
  • Διδακτορικό δίπλωμα στο αντικείμενο της Βιοπληροφορικής και Γονιδιωματικής ανάλυσης
  • Επαγγελματική εμπειρία τουλάχιστον δύο ετών σε ερευνητικά προγράμματα στο αντικείμενο της Βιοπληροφορικής και Γονιδιωματικής ανάλυσης
  • Άριστη Γνώση Αγγλικής Γλώσσας, όπως αποδεικνύεται με βάση το άρθρο 1 π.δ. 146/2007 σε συνδυασμό με το τελευταίο εδάφιο της παρ.1 του άρθρου 1 Π.Δ.116/2006.

ΠΡΟΘΕΣΜΙΑ ΥΠΟΒΟΛΗΣ ΠΡΟΤΑΣΕΩΝ

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να καταθέσουν ή να αποστείλουν με οποιονδήποτε τρόπο αλλά με δική τους αποκλειστικά ευθύνη για την εμπρόθεσμη κατάθεση Πρόταση, εμπεριέχουσα τα παραπάνω αναφερόμενα δικαιολογητικά συμμετοχής, σε σφραγισμένο φάκελο μέχρι την 14η Ιανουαρίου 2020 και ώρα 14:00 (τέλος προθεσμίας) στη διεύθυνση: ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ - ΕΙΔΙΚΟΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΣ ΚΟΝΔΥΛΙΩΝ ΕΡΕΥΝΑΣ Γιαννιτσών με Λαχανά, Συγκρότημα Τσαλαπάτα, ΤΚ 38334,Βόλος. (Υπ’ όψη κου Κοντού Θεόδωρου, τηλ. 24210 06413 και κας Βασίλαρου Ε. τηλ. 24210 06403)

Περισσότερες Πληροφορίες στο συνημμένο αρχείο

Ημερομηνία:10.01.2020