Αρχική -- Job Market -- JobMarket Notices -- Φαρμακοποιός, Χημικός, Βιολόγος ή Χημικός Μηχανικός στο Ελληνικό Ινστιτούτο Παστέρ

Χημικός Παραγωγής στο Ελληνικό Ινστιτούτο Παστέρ

Πρόσκληση Εκδήλωσης Ενδιαφέροντος για μία (1) θέση Χημικού Παραγωγής στο Ελληνικό Ινστιτούτο Παστέρ

Το Ελληνικό Ινστιτούτο Παστέρ ανακοινώνει ότι δέχεται προτάσεις από φυσικά πρόσωπα προς κατάρτιση σύμβασης εργασίας ορισμένου χρόνου με επιστημονικό συνεργάτη, στο πλαίσιο του έργου “Ανάπτυξη Καινοτόμων Βιολογικών Προϊόντων και Υπηρεσιών Υγείας για Λοιμώδη και Νευροεκφυλιστικά Νοσήματα” Θέση Χημικού παραγωγής: Επιμέλεια νέου τεχνικού εγχειριδίου Μονάδας Εμβολίων / Αναβάθμιση παραγωγικών διαδικασιών / Διαχείριση κινδύνου Ποιότητας / Διαδικασίες πιστοποίησης διακρίβωσης

Οι υποψήφιοι πρέπει να κατέχουν:

1. Πτυχίο Φαρμακοποιού, Χημικού, Βιολόγου ή Χημικού Μηχανικού

2. Πολύ καλή γνώση της Αγγλικής Γλώσσας

Η γνώση της Αγγλικής γλώσσας αποδεικνύεται με πιστοποιητικά που είναι αποδεκτά από το ΑΣΕΠ.

ΥΠΟΒΟΛΗ ΠΡΟΤΑΣΕΩΝ

Οι ενδιαφερόμενοι καλούνται να υποβάλουν τις αιτήσεις τους και όλα τα απαραίτητα δικαιολογητικά το αργότερο μέχρι και την 15η Ιανουαρίου 2020 μέσω της ηλεκτρονικής διεύθυνσης: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από κακόβουλη χρήση. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε την Javascript για να τη δείτε. , με την ένδειξη: “Υποβολή πρότασης για θέση Χημικού Παραγωγής στην Μονάδα Εμβολίων του Ελληνικού Ινστιτούτο Παστέρ” Αιτήσεις οι οποίες δεν θα συνοδεύονται από βιογραφικό σημείωμα και την υπογεγραμμένη πρόταση – δήλωση δεν θα εξετάζονται.

Για περισσότερες πληροφορίες, οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να απευθύνονται στο Γραφείο Ανθρωπίνων Πόρων 210-6478857, 210-6478858, ή και στην ηλεκτρονική διεύθυνση Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από κακόβουλη χρήση. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε την Javascript για να τη δείτε. .

Περισσότερες Πληροφορίες στο συνημμένο αρχείο

Ημερομηνία:20.12.2019