Αρχική -- Job Market -- JobMarket Notices -- Ηλεκτρολόγος Ηλεκτρονικός Μηχανικός ΑΕΙ

Ηλεκτρολόγος Ηλεκτρονικός Μηχανικός ΑΕΙ

Η εταιρεία Σ. Μεντεκίδης ΑΕ, βιομηχανία εμφιαλώσεως Φυσικών Μεταλλικών νερών «ΣΕΛΙ» και «ΔΙΟΣ», η ταχύτερα αναπτυσσόμενη εταιρεία του κλάδου την τελευταία επταετία, επιθυμεί να προσλάβει υπάλληλο-στέλεχος για να ενταχθεί και στελεχώσει το τμήμα παραγωγής με προοπτικές εξέλιξης. Η θέση αφορά το εργοστάσιο εμφιάλωσης «ΣΕΛΙ», το οποίο εδρεύει στη Σπηλιά του νομού Κοζάνης.

Περιγραφή θέσης-κύριες αρμοδιότητες:

-          Χειρισμός, επίβλεψη, λειτουργία γραμμών παραγωγής Φυσικού Μεταλλικού Νερού

-          Έλεγχος τελικού προϊόντος σύμφωνα με τις προδιαγραφές

-          Επίλυση τεχνικών προβλημάτων και βλαβών

-          Προγραμματισμός, οργάνωση συντηρήσεων και συντήρηση γραμμών παραγωγής

-          Διαχείριση και συντονισμός ομάδας

-          Προγραμματισμός παραγωγής

Απαραίτητα προσόντα:

• Πτυχίο ΑEI Ηλεκτρολόγου Ηλεκτρονικού Μηχανικού
  • Καλή γνώση Αγγλικών και χειρισμού Η/Υ (Microsoft office word/ excel/power point και e-mail)
  • 3ετής προηγούμενη εργασιακή εμπειρία σε Ηλεκτρολογικές και Ηλεκτρονικές εφαρμογές ή σε περιβάλλον παραγωγής θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις