Αρχική -- Job Market -- JobMarket Notices -- ΠΕ ΓΥΜΝΑΣΤΩΝ, ΠΕ ΕΙΚΑΣΤΙΚΩΝ, ΠΕ ΜΟΥΣΙΚΟΙ

ΠΕ ΓΥΜΝΑΣΤΩΝ, ΠΕ ΕΙΚΑΣΤΙΚΩΝ, ΠΕ ΜΟΥΣΙΚΟΙ

Ο Δήμος Τρικκαίων ανακοίνωσε την πρόσληψη, με σύμβαση εργασίας ιδιωτικού δικαίου ορισμένου χρόνου, πλήρους απασχόλησης, συνολικά τριών (3) ατόμων για την υλοποίηση της δράσης Εναρμόνιση Οικογενειακής και Επαγγελματικής Ζωής στο πλαίσιο Ευρωπαϊκού Προγράμματος του Δήμου Τρικκαίων, που εδρεύει στα Τρίκαλα, και συγκεκριμένα του εξής, ανά υπηρεσία, έδρα, ειδικότητα και διάρκεια σύμβασης, αριθμού ατόμων.

101 Κέντρα Δημιουργικής Απασχόλησης Παιδιών (Κ.Δ.Α.Π.) Ο ΣΤΑΘΜΟΣ ΠΕ/ΤΕ/ΔΕ ΜΟΥΣΙΚΟΙ (ΜΕ ΕΞΕΙΔΙΚΕΥΣΗ ΠΙΑΝΟ) Από την υπογραφή της σύμβασης και μέχρι 31/8/2020 με δυνατότητα ανανέωσης σε περίπτωση συνέχισης του προγράμματος ΕΝΑ (1)

102 Κέντρα Δημιουργικής Απασχόλησης Παιδιών (Κ.Δ.Α.Π.) Ο ΣΤΑΘΜΟΣ και ΤΟ ΦΡΟΥΡΙΟ ΠΕ ΕΙΚΑΣΤΙΚΩΝ Από την υπογραφή της σύμβασης και μέχρι 31/8/2020 με δυνατότητα ανανέωσης σε περίπτωση συνέχισης του προγράμματος ΕΝΑ (1)

103 Κέντρα Δημιουργικής Απασχόλησης Παιδιών (Κ.Δ.Α.Π.) Ο ΣΤΑΘΜΟΣ, ΤΟ ΦΡΟΥΡΙΟ και Η ΟΜΟΝΟΙΑ ΠΕ ΓΥΜΝΑΣΤΩΝ ΜΕ ΕΞΕΙΔΙΚΕΥΣΗ ΣΤΙΣ ΠΟΛΕΜΙΚΕΣ ΤΕΧΝΕΣ (ΤΑΕ ΚΒΟ ΝΤΟ - ΤΖΟΥΝΤΟ) Από την υπογραφή της σύμβασης και μέχρι 31/8/2020 με δυνατότητα ανανέωσης σε περίπτωση συνέχισης του προγράμματος ΕΝΑ (1)

ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΑ Οι υποψήφιοι για την απόδειξη των ΑΠΑΙΤΟΥΜΕΝΩΝ ΠΡΟΣΟΝΤΩΝ (βλ. ΠΙΝΑΚΑ Β), των λοιπών ιδιοτήτων τους και της εμπειρίας τους οφείλουν να προσκομίσουν όλα τα απαιτούμενα από την παρούσα ανακοίνωση και το Παράρτημα ανακοινώσεων Συμβάσεων εργασίας Ορισμένου Χρόνου (ΣΟΧ) δικαιολογητικά, σύμφωνα με τα οριζόμενα στην ενότητα ΠΡΟΣΚΟΜΙΣΗ ΤΙΤΛΩΝ, ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΩΝ ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΩΣΕΩΝ του Κεφαλαίου ΙΙ του ανωτέρω Παραρτήματος, εκτός από την Υπεύθυνη Δήλωση του ν. 1599/1986 που αναφέρεται στο ΚΕΦΑΛΑΙΟ II, ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ, στοιχείο 2. του Παραρτήματος αυτού.

Οι ενδιαφερόμενοι καλούνται να συμπληρώσουν την αίτηση με κωδικό ΕΝΤΥΠΟ ΑΣΕΠ ΣΟΧ.6 και να την υποβάλουν, είτε αυτοπροσώπως, είτε με άλλο εξουσιοδοτημένο από αυτούς πρόσωπο, εφόσον η εξουσιοδότηση φέρει την υπογραφή τους θεωρημένη από δημόσια αρχή, είτε ταχυδρομικά με συστημένη επιστολή, στα γραφεία της υπηρεσίας μας στην ακόλουθη διεύθυνση: Δήμος Τρικκαίων, Ασκληπιού 18, Τ.Κ. 42131, Τρίκαλα, απευθύνοντάς την στη Διεύθυνση Διοικητικών Υπηρεσιών, Τμήμα Ανθρώπινου Δυναμικού, υπόψη κ. Χρήστου Βαβίτσα (τηλ. επικοινωνίας: 243 135 1182).

Περισσότερες Πληροφορίες

Ημερομηνία:31.10.2019