Αρχική -- Job Market -- JobMarket Notices -- ΤΕ Διοικητικού - Λογιστικού και ΤΕ Τεχνικού Πληροφορικής στο Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης του Υπουργείου Τουρισμού

Το υπουργείο τουρισμού ανακοίνωσε την πρόσληψη, με σύμβαση εργασίας ιδιωτικού δικαίου ορισμένου χρόνου, συνολικά δύο (2) ατόμων για την κάλυψη εποχικών ή παροδικών αναγκών του Ινστιτούτου Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ) Αλεξανδρούπολης, του Υπουργείου Τουρισμού, που εδρεύει στην Αλεξανδρούπολη του Νομού Έβρου, και συγκεκριμένα του εξής, ανά υπηρεσία, έδρα, ειδικότητα και διάρκεια σύμβασης, αριθμού ατόμων.

• 101 Ι.Ε.Κ. Αλεξανδρούπολης Δ. Αλεξανδρούπολης Ν. Έβρου ΤΕ Διοικητικού - Λογιστικού 8 μήνες 1
  • 102 Ι.Ε.Κ. Αλεξανδρούπολης Δ. Αλεξανδρούπολης Ν. Έβρου ΤΕ Τεχνικού Πληροφορικής 8 μήνες 1

Υποβολή αιτήσεων συμμετοχής

Οι ενδιαφερόμενοι καλούνται να συμπληρώσουν την αίτηση με κωδικό ΕΝΤΥΠΟ ΑΣΕΠ ΣΟΧ.6 και να την υποβάλουν, είτε αυτοπροσώπως, είτε με άλλο εξουσιοδοτημένο από αυτούς πρόσωπο, εφόσον η εξουσιοδότηση φέρει την υπογραφή τους θεωρημένη από δημόσια αρχή, είτε ταχυδρομικά με συστημένη επιστολή, στα γραφεία της υπηρεσίας μας στην ακόλουθη διεύθυνση: ΙΕΚ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ, ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΘΑΛΛΑΣΣΑ, 2ο χλμ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΜΑΚΡΗΣ ΤΚ 68131 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ, απευθύνοντάς την στο Τμήμα Γραμματείας υπόψιν κας Παυλίνας Συνάπη (τηλ. επικοινωνίας: 2551025288).

Στην περίπτωση αποστολής των αιτήσεων ταχυδρομικώς το εμπρόθεσμο των αιτήσεων κρίνεται με βάση την ημερομηνία που φέρει ο φάκελος αποστολής, ο οποίος μετά την αποσφράγισή του επισυνάπτεται στην αίτηση των υποψηφίων.

Η προθεσμία υποβολής των αιτήσεων είναι δέκα (10) ημέρες (υπολογιζόμενες ημερολογιακά) και αρχίζει από την επόμενη ημέρα της τελευταίας δημοσίευσης της παρούσας σε τοπικές εφημερίδες ή της ανάρτησής της στο κατάστημα της υπηρεσίας μας και στον χώρο ανακοινώσεων του δημοτικού καταστήματος του Δήμου Αλεξανδρούπολης, εφόσον η ανάρτηση είναι τυχόν μεταγενέστερη της δημοσίευσης στις εφημερίδες. Η ανωτέρω προθεσμία λήγει με την παρέλευση ολόκληρης της τελευταίας ημέρας και εάν αυτή είναι, κατά νόμο, εξαιρετέα (δημόσια αργία) ή μη εργάσιμη, τότε η λήξη της προθεσμίας μετατίθεται την επόμενη εργάσιμη ημέρα.

Περισσότερες Πληροφορίες

Ημερομηνία:24.10.2019