Αρχική -- Job Market -- JobMarket Notices -- Νομικός Σύμβουλος στο Βιοτεχνικό Επιμελητήριο Αθήνας

Νομικός Σύμβουλος στο Βιοτεχνικό Επιμελητήριο Αθήνας

Το Βιοτεχνικό Επιμελητήριο Αθήνας (Β.Ε.Α.) απευθύνει πρόσκληση για εκδήλωση ενδιαφέροντος για τη σύναψη σύμβασης έργου με φυσικό πρόσωπο, προκειμένου να παράσχει υπηρεσίες ως Νομικός Σύμβουλος για την υλοποίηση της Πράξης.

3.1 Απαιτούμενα Προσόντα

3.1.1 Πτυχίο Νομικής

3.1.2 Μεταπτυχιακό δίπλωμα ειδίκευσης σε σχετικό πεδίο (Εθνικό Δίκαιο, Ευρωπαϊκό Δίκαιο, Δημόσιες Συμβάσεις)

3.1.3 Προϋπηρεσία τουλάχιστον Τριών (3) ετών ως νομικός σε αντικείμενα εθνικού δικαίου/ ευρωπαϊκού δικαίου/ δημοσίων συμβάσεων

Για την τεκμηρίωση των απαιτούμενων προσόντων, οι ενδιαφερόμενοι καλούνται να υποβάλουν βιογραφικό σημείωμα, και αποδεικτικά δικαιολογητικά σύμφωνα με τα προβλεπόμενα στις ενότητες 4 και 5 της παρούσης.

4. ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΥΠΟΒΟΛΗΣ ΕΚΔΗΛΩΣΗΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ

Οι ενδιαφερόμενοι υποψήφιοι καλούνται:

 Να υποβάλουν αίτηση εκδήλωσης ενδιαφέροντος (βλέπε συνημμένο Υπόδειγμα στο τέλος της παρούσας Πρόσκλησης)

 Αναλυτικό βιογραφικό σημείωμα, από το οποίο να προκύπτει σαφώς η εργασιακή εμπειρία (σε έτη)

 Υπεύθυνη δήλωση, σύμφωνα με το συνημμένο υπόδειγμα, με την οποία θα βεβαιώνεται η ακρίβεια των αναγραφόμενων στην εκδήλωση ενδιαφέροντος και το βιογραφικό σημείωμα.

 Υπεύθυνη δήλωση του Ν.1599/1986, στην οποία ο προσφέρων θα δηλώνει όλους τους οργανισμούς κοινωνικής ασφάλισης στους οποίους οφείλει να καταβάλλει εισφορές

Η τήρηση των στοιχείων των υποψηφίων είναι εμπιστευτική.

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να αποστείλουν αιτήσεις εκδήλωσης ενδιαφέροντος, στην ηλεκτρονική διεύθυνση i Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από κακόβουλη χρήση. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε την Javascript για να τη δείτε. , μέχρι τις 29/10/2019 και ώρα 18.30, με συνημμένα τα παραπάνω έντυπα σε μορφή PDF, με την ένδειξη: Εκδήλωση ενδιαφέροντος για την Πρόσκληση Νομικού Συμβούλου για την Υλοποίηση της Πράξης «Κατάρτιση και πιστοποίηση 1.280 Εργαζομένων του Ιδιωτικού Τομέα για απόκτηση γνώσεων και δεξιοτήτων σύγχρονων Τεχνητών» με αρ. ΟΠΣ 5035205

Για πληροφορίες μπορούν να επικοινωνούν στην ίδια διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ή στα τηλέφωνα: 210‐ 3680722 και 210-3680758

Περισσότερες Πληροφορίες στο συνημμένο αρχείο
Ημερομηνία:22.10.2019