Αρχική -- Job Market -- JobMarket Notices -- Γεωπόνοι, Κτηνίατροι, Δασολόγοι, Γεωλόγοι και Ιχθυολόγοι στο ΕΛ.Γ.Ο. ΔΗΜΗΤΡΑ

Γεωπόνοι, Κτηνίατροι, Δασολόγοι, Γεωλόγοι και Ιχθυολόγοι στο ΕΛ.Γ.Ο. ΔΗΜΗΤΡΑ

Γεωπόνοι, Κτηνίατροι, Δασολόγοι, Γεωλόγοι και Ιχθυολόγοι στον ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΓΕΩΡΓΙΚΟ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟ –ΔΗΜΗΤΡΑ

Ο ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΚΟΣ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ – ΔΗΜΗΤΡΑ (ΕΛ.Γ.Ο. ΔΗΜΗΤΡΑ) ΕΚΔΙΔΕΙ την παρούσα Πρόσκληση Εκδήλωσης Ενδιαφέροντος, επί τη βάσει της οποίας καλούνται οι ενδιαφερόμενοι/νες να υποβάλουν πρόταση σύναψης σύμβασης μίσθωσης έργου ιδιωτικού δικαίου, ως Υπεύθυνοι Υλοποίησης Προγραμμάτων Κατάρτισης (Υπεύθυνοι Υλοποίησης Εκπαιδεύσεων σύμφωνα με την αριθμ.32/15688/25.01.2019 Υπουργική Απόφαση).

Α. ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ

Ο ΕΛΓΟ ΔΗΜΗΤΡΑ θα συνάψει συμβάσεις έργου με αναδόχους Γεωτεχνικούς: Γεωπόνους, Κτηνίατρους, Δασολόγους, Γεωλόγους και Ιχθυολόγους, μέλη του Γεωτεχνικού Επιμελητηρίου, εγγεγραμμένους στο Μητρώο απασχόλησης Γεωτεχνικών

Ε. ΥΠΟΒΟΛΗ ΠΡΟΤΑΣΕΩΝ ΚΑΙ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΩΝ-ΠΡΟΘΕΣΜΙΑ ΥΠΟΒΟΛΗΣ

Οι προτάσεις προς σύναψη σύμβασης μισθώσεως έργου ιδιωτικού δικαίου υποβάλλονται αποκλειστικά μέσω του ηλεκτρονικού συστήματος υποβολής προτάσεων σύναψης σύμβασης που βρίσκεται στο διαδικτυακό τόπο: http://katartisi2019.elgo.gr από 08/10/2019 έως και 22/10/2019

Η δυνατότητα υποβολής πρότασης μέσω ηλεκτρονικού συστήματος προϋποθέτει την εγγραφή του ενδιαφερόμενου στο σύστημα και την ηλεκτρονική καταχώρηση των δικαιολογητικών του.

Η προθεσμία υποβολής προτάσεων είναι δεκαπέντε (15) ημέρες (υπολογιζόμενες ημερολογιακά) και αρχίζουν από την επόμενη ημέρα της ανάρτησης της πρόσκλησης, στις ανακοινώσεις της ιστοσελίδας του ΕΛΓΟ ΔΗΜΗΤΡΑ. Η ανωτέρω προθεσμία λήγει με την παρέλευση ολόκληρης της τελευταίας ημέρας και εάν αυτή είναι, κατά νόμο, εξαιρετέα (δημόσια αργία) ή μη εργάσιμη, τότε η λήξη της προθεσμίας μετατίθεται την επομένη εργάσιμη ημέρα.

Περισσότερες Πληροφορίες στο συνημμένο αρχείο

Ημερομηνία:17.10.2019