Αρχική -- Job Market -- JobMarket Notices -- Δασολόγος

Δασολόγος

Η εταιρία Meccanica Group Α.Ε. στο πλαίσιο έργου που έχει αναλάβει αναζητά: Δασολόγο για τη στελέχωση oμάδας έργου, το αντικείμενο εργασιών της οποίας θα συνίσταται στην επιθεώρηση και τον ποιοτικό έλεγχο υλικών.

Απαιτούμενα προσόντα:

Πτυχίο Ανώτατης Σχολής Δασολογίας (ΑΕΙ)

• Άδεια ασκήσεως επαγγέλματος
  • Πιστοποιημένη πολύ καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας
  • Ικανότητα μελέτης, ερμηνείας και εφαρμογής τεχνικών προδιαγραφών
  • Ικανότητες επικοινωνίας και διαχείρισης συνεργατών και τρίτων φορέων
  • Δίπλωμα οδήγησης ΙΧ
  • Δυνατότητα ταξιδιών τόσο στην Ελλάδα όσο και στο εξωτερικό
  • Ευχέρεια στη χρήση των εργαλείων του MS-Office καθώς και του Διαδικτύου
  • Ικανότητα αποτελεσματικής εργασίας στα πλαίσια ομάδας
  • Εχεμύθεια
  • Προσανατολισμός στο στόχο και το αποτέλεσμα