Αρχική -- Job Market -- JobMarket Notices -- Στέλεχος Ποιοτικού Ελέγχου

Στέλεχος Ποιοτικού Ελέγχου

Στέλεχος Ποιοτικού Ελέγχου - Μαρκόπουλο

Εμείς, η ομάδα της Market in, μοιραζόμαστε το ίδιο εργασιακό πάθος και ένα κοινό όραμα ως 100% ελληνική αλυσίδα super markets, συνοικιακών καταστημάτων που διακρίνονται για την ποιότητα των προϊόντων τους στις χαμηλότερες τιμές της αγοράς. Είμαστε υπερήφανοι για την ανοδική πορεία μας, καθώς διακρινόμαστε για την εξυπηρέτηση που μόνο εμείς χρόνια τώρα γνωρίζουμε και μπορούμε να παρέχουμε στους πελάτες μας!

Η Market in, η πλέον αναγνωρισμένη και αγαπημένη αλυσίδα καταστημάτων super market στην Ελλάδα, στο πλαίσιο της ανάπτυξής της επιθυμεί να προσλάβει για πλήρη απασχόληση

Στέλεχος Ποιοτικού Ελέγχου με έδρα εργασίας το Μαρκόπουλο Ν. Αττικής.

Απαραίτητες γνώσεις / δεξιότητες:

• Πτυχίο γεωπόνου, τεχνολόγου τροφίμων, υγιεινολόγου ή άλλης σχετικής σχολής ΑΕΙ ή ΤΕΙ
  • Προϋπηρεσία σε τμήμα ποιοτικού ελέγχου ή/και τρόφιμα θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν
  • Πνεύμα συνεργασίας και ομαδικότητας
  • Υπευθυνότητα, συνέπεια και ακρίβεια
  • Δυνατότητα εργασίας σε βάρδιες
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις για τους άντρες
  • Κάτοικοι της ευρύτερης περιοχής με δυνατότητα αυτόνομης μετακίνησης στην έδρα της εταιρίας
  • Καλή γνώση αγγλικών (γραπτά και προφορικά)
  • Γνώση εφαρμογών MS Office

Η εταιρία παρέχει:

• Δυναμικό εργασιακό περιβάλλον σε μια συνεχώς αναπτυσσομένη ελληνική εταιρία