Αρχική -- Job Market -- JobMarket Notices -- Χημικός Μηχανικός ή Τεχνολόγος Τροφίμων

Χημικός Μηχανικός ή Τεχνολόγος Τροφίμων

Η ManpowerGroup Greece, για λογαριασμό πελάτη της, με ηγετικό ρόλο στον κλάδο της,  αναζητά τεχνολόγο τροφίμων για βιομηχανική μονάδα παραγωγής τροφίμων στη Δυτική Θεσσαλονίκη.

Περιγραφή εργασίας

Τήρηση των ποιοτικών κριτηρίων των παραγόμενων προϊόντων, καθώς και των κανόνων υγιεινής, ασφάλειας, καθαριότητας των προϊόντων που έχουν τεθεί, φροντίζοντας παράλληλα για τη σωστή συντήρηση του χώρου

Διασφάλιση της τήρησης των πολιτικών και διαδικασιών που έχουν ορισθεί από την εταιρία

Εποπτεία, κατά το διάστηµα της βάρδιας της εύρυθµης λειτουργίας των γραμμών παραγωγής, αντιµετώπιση των καθηµερινών δυσλειτουργιών και άµεση επικοινωνία µε τους Προϊσταµένους ∆ιευθύνσεως ή Τµηµάτων

Διαχείριση Συστημάτων Ποιότητας

Έλεγχος συσκευασίας και επισήμανσης Τροφίμων

Απαραίτητα Προσόντα

Κάτοχος πτυχίου ΑΕΙ –ΤΕΙ Χημικού Μηχανικού ή Τεχνολόγου Τροφίμων

Μεταπτυχιακός Τίτλος θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν

Πολύ καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας

Προϋπηρεσία κατά προτίμηση σε τρόφιμα θα εκτιμηθεί

Ισχυρές δεξιότητες διαχείρισης χρόνου και τήρησης χρονοδιαγραμμάτων

Αίσθημα ευθύνης, συνέπεια και ακεραιότητα

Πνεύμα συνεργασίας, ομαδικότητας και ικανότητα εργασίας σε συνθήκες πίεσης

Παροχές

Ανταγωνιστικές αποδοχές βάσει προσόντων και εμπειρίας

Αορίστου χρόνου σύμβαση

Πλήρης ασφάλιση, επιδόματα, άδειες, κ.λπ.

Άριστο εργασιακό περιβάλλον με συνεχή εκπαίδευση και δυνατότητες εξέλιξης

Περισσότερες Πληροφορίες

Ημερομηνία:18.07.2019