Αρχική -- Job Market -- JobMarket Notices -- Χημικός

Χημικός

Η Μ.Ο.Δ.Υ. του Ειδικού Λογαριασμού Κονδυλίων Έρευνας του Πολυτεχνείου Κρήτης  ΑΝΑΚΟΙΝΩΝΕΙ την πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος 10598/06-05-2019 (ΑΔΑ: ΨΚΚ7469Β6Ν-1Α9) για την υποβολή προτάσεων για την απασχόληση ενός (1)  ατόμου ειδικότητας Διπλωματούχου Χημικού ή κατόχου ισότιμου ή ταυτόσημου κατά περιεχόμενο ειδικότητας διπλώματος ή πτυχίου από ΑΕΙ της Ελλάδος ή ίδρυμα του εξωτερικού αναγνωρισμένου από τον ΔΟΑΤΑΠ, κατόχου Μεταπτυχιακού Διπλώματος σε αντικείμενο συναφές με τις Επιστήμη των Υλικών, με σύμβαση μίσθωσης έργου ιδιωτικού δικαίου, για τις ανάγκες του έργου με τίτλο «“Απευθείας Μετατροπή Βιομάζας σε Ηλεκτρική Ενέργεια στην περιοχή της Μεσογείου διαμέσου Κυψελών Καυσίμου Εσωτερικής Καταλυτικής Αεριοποίησης" με κωδικό Τ8ΕΡΑ2-00005 και ακρωνύμιο DB-SOFC της Δράσης Εθνικής Εμβέλειας «“ERA-NETS 2018” - ΕΥΡΩΠΑΪΚΗ Ε&Τ ΣΥΝΕΡΓ», με Κωδικό Έργου ΕΛΚΕ 81929, με Επιστημονικά Υπεύθυνο τον Αναπλ. Καθηγητή της Σχολής Μηχανικών Παραγωγής και Διοίκησης κ. Κονσολάκη Μιχαήλ, το οποίο χρηματοδοτείται από Εθνικούς Πόρους και την Ευρωπαϊκή Ένωση και ειδικότερα από το Ευρωπαϊκό  Ταμείο  Περιφερειακής  Ανάπτυξης  (ΕΤΠΑ)  στο  πλαίσιο  του  Επιχειρησιακού  Προγράμματος  «Ανταγωνιστικότητα Επιχειρηματικότητα και Καινοτομία (ΕΠΑνΕΚ)» του ΕΣΠΑ 2014‐2020.

Καταληκτική ημερομηνία για την υποβολή προτάσεων ορίζεται η Τετάρτη 22 Μαΐου 2019 και ώρα 14:00μμ.

Σε περίπτωση ταχυδρομικής αποστολής, λαμβάνεται υπόψη η ημερομηνία που φέρει ο φάκελος αποστολής.

Πληροφορίες: Μπόνια Αρετή, τηλ.28210-37073

Περισσότερες Πληροφορίες στο συνημμένο αρχείο