Αρχική -- Job Market -- JobMarket Notices -- Πολιτικοί Μηχανικοί

Πολιτικοί Μηχανικοί

Ο Ειδικός Λογαριασμός Κονδυλίων Έρευνας του Εθνικού Μετσόβιου Πολυτεχνείου προκηρύσσει την πλήρωση «3» θέσεων έκτακτου προσωπικού στο πλαίσιο της Πράξης με τίτλο «Ολιστική Υπολογιστική Πλατφόρμα Βελτιστοποίησης Υψηλών Επιδόσεων» (MIS 5032819) στο Εθνικό Μετσόβιο Πολυτεχνείο.

Θέση 1 : Ένα άτομο Κωδικός Θέσης: HP-OCP1 Πολιτικός Μηχανικός, Διδάκτορας

Οι ενδιαφερόμενες/οι πρέπει να είναι Έλληνες πολίτες ή πολίτες των κρατών-μελώντης Ευρωπαϊκής Ένωσης ή υπήκοοι τρίτων χωρών εφόσον είναι μόνιμοι κάτοικοι της χώραςκαι γνωρίζουν την ελληνική γλώσσα, και να διαθέτουν τα ακόλουθα προσόντα:

• Μεταπτυχιακό δίπλωμα ειδίκευσης στην περιοχή της Υπολογιστικής Μηχανικής

• Διδάκτορας Σχολής Πολιτικών Μηχανικών

Θέση 2 : Ένα άτομο Κωδικός Θέσης: HP-OCP2 Πολιτικός Μηχανικός, Υποψήφιος Διδάκτορας

Οι ενδιαφερόμενες/οι πρέπει να είναι Έλληνες πολίτες ή πολίτες των κρατών-μελών της Ευρωπαϊκής Ένωσης ή υπήκοοι τρίτων χωρών εφόσον είναι μόνιμοι κάτοικοι της χώρας και γνωρίζουν την ελληνική γλώσσα, και να διαθέτουν τα ακόλουθα προσόντα:

• Υποψήφιος Διδάκτορας Σχολής Πολιτικών Μηχανικών

Θέση 3: Ένα άτομο Κωδικός Θέσης: HP-OCP3 Πολιτικός Μηχανικός, Υποψήφιος Διδάκτορας

• Υποψήφιος Διδάκτορας Σχολής Πολιτικών Μηχανικών

ΥΠΟΒΟΛΗ ΠΡΟΤΑΣΕΩΝ

Οι ενδιαφερόμενοι καλούνται να υποβάλουν τις αιτήσεις τους και όλα τα απαραίτητα δικαιολογητικά το αργότερο μέχρι «11-02-2019». Η υποβολή των αιτήσεων και των λοιπών δικαιολογητικών θα πρέπει να κατατεθούν στο Πρωτόκολλο του Ειδικού Λογαριασμού Κονδυλίων Έρευνας του Εθνικού Μετσόβιου Πολυτεχνείου σε κλειστό φάκελο είτε αυτοπροσώπως, είτε να υποβληθούν ταχυδρομικώς αποκλειστικά με συστημένη επιστολή, με εμπρόθεσμη κατάθεση μέχρι και την 11/02/2019 στην παρακάτω διεύθυνση: ΕΘΝΙΚΟ ΜΕΤΣΟΒΙΟ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ, ΕΙΔΙΚΟΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΣ ΚΟΝΔΥΛΙΩΝ ΕΡΕΥΝΑΣ, ΗΡΩΩΝ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟΥ 9, 157 80 ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟΥΠΟΛΗ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

Για περισσότερες πληροφορίες οι υποψήφιοι μπορούν να απευθύνονται στην κα Μπόνη Ελεάνα, τηλ. +30-210-7721656, ώρες 10:00 – 12:00 ή/και στην ηλεκτρονική διεύθυνση Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από κακόβουλη χρήση. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε την Javascript για να τη δείτε.

Περισσότερες Πληροφορίες στο συνημμένο αρχείο.

Ημερομηνία:7.2.2019

Attachments: