Αρχική -- Job Market -- JobMarket Notices -- ΠΕ Ψυχολόγος

ΠΕ Ψυχολόγος

Ο ΔΗΜΟΣ ΘΑΣΟΥ ανακοινώνει την πρόσληψη, με σύμβαση εργασίας ιδιωτικού δικαίου ορισμένου χρόνου, ενός (1) ατόμου ΠΕ ΨΥΧΟΛΟΓΩΝ , για την υλοποίηση της πράξης “Κέντρο Κοινότητας Δήμου Θάσου” με κωδικό ΟΠΣ 5002939.

Απαραίτητα Προσόντα:

α) Πτυχίο ή δίπλωμα Ψυχολογίας ή Φιλοσοφίας Παιδαγωγικής και Ψυχολογίας με ειδίκευση στην Ψυχολογία ΑΕΙ ή το ομώνυμο πτυχίο ή δίπλωμα Ελληνικού Ανοικτού Πανεπιστημίου (Ε.Α.Π) ΑΕΙ ή Προγραμμάτων Σπουδών Επιλογής (Π.Σ.Ε) ΑΕΙ της ημεδαπής ή ισότιμος τίτλος σχολών της ημεδαπής ή αλλοδαπής, αντίστοιχης ειδικότητας.

β) Άδεια άσκησης επαγγέλματος Ψυχολόγου ή Βεβαίωση ότι πληροί όλες τις νόμιμες προϋποθέσεις για την άσκηση του επαγγέλματος του Ψυχολόγου.

Οι ενδιαφερόμενοι καλούνται να συμπληρώσουν την αίτηση με κωδικό ΕΝΤΥΠΟ ΑΣΕΠ ΣΟΧ.5 ; και να την υποβάλουν, είτε αυτοπροσώπως, είτε με άλλο εξουσιοδοτημένο από αυτούς πρόσωπο, εφόσον η εξουσιοδότηση φέρει την υπογραφή τους θεωρημένη από δημόσια αρχή, είτε ταχυδρομικά με συστημένη επιστολή, στο γραφείο του Κέντρου Εξυπηρέτησης Πολιτών (ΚΕΠ) του Δήμου Θάσου, Τ.Κ. 64004 Θάσος Ν. Καβάλας, υπόψη κ. Σωτηρίας Δρακόντου και Θ. Δασκαλοπούλου (τηλ. επικοινωνίας: 25930 23667). Στην περίπτωση αποστολής των αιτήσεων ταχυδρομικώς το εμπρόθεσμο των αιτήσεων κρίνεται με βάση την ημερομηνία που φέρει ο φάκελος αποστολής, ο οποίος μετά την αποσφράγισή του επισυνάπτεται στην αίτηση των υποψηφίων.

Περισσότερες Πληροφορίες στο συνημμένο αρχείο

Ημερομηνία:28.01.2019