Αρχική -- Job Market -- JobMarket Notices -- Γεωτεχνικός ή Βιολόγος

Γεωτεχνικός ή Βιολόγος

ο ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΚΟΣ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ – ΔΗΜΗΤΡΑ/Ινστιτούτο Γενετικής Βελτίωσης & Φυτογενετικών Πόρων της Γενικής Διεύθυνσης Αγροτικής Έρευνας εκδηλώνει ενδιαφέρον για την υποβολή πρότασης προς σύναψη μίας (1) σύμβασης μίσθωσης έργου ιδιωτικού δικαίου, με φυσικό πρόσωπο για τις ανάγκες υλοποίησης του ευρωπαϊκού Έργου με τίτλο: «BigPicnic: Big Questions - engaging the public with Responsible Research and Innovation on FoodSecurity»

Απαραίτητα προσόντα:

- Πτυχίο τριτοβάθμιας εκπαίδευσης Γεωτεχνικών ή Βιολογικών επιστημών ή ισότιμο τίτλο σχολών της αλλοδαπής.

- Πιστοποιητικό εκπαίδευσης ενηλίκων ΕΟΠΠΕΠ.

- Εργασιακή εμπειρία τουλάχιστον έξι (6) μηνών σε θέματα βιολειτουργικών τροφίμων.

- Άριστη γνώση αγγλικών.

Επιθυμητά προσόντα:

- Διδακτορικός τίτλος σπουδών της ημεδαπής ή ισότιμος τίτλος σχολών της αλλοδαπής σχετικός με βιολειτουργικά τρόφιμα.

ΥΠΟΒΟΛΗ ΠΡΟΤΑΣΕΩΝ

Όσοι επιθυμούν να εκδηλώσουν το ενδιαφέρον τους καλούνται να υποβάλουν εγγράφως πρόταση για σύναψη σύμβασης μίσθωσης έργου, κατ' άρθρο 681 ΑΚ, μέχρι και την 8η Φεβρουαρίου 2019 και ώρα 14:00, σε κλειστό φάκελο με την ένδειξη «Για την αριθμ. 185/24-01-2019 Πρόσκληση εκδήλωσης Ενδιαφέροντος. ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΟΙΧΤΕΙ.». Οι προτάσεις υποβάλλονται στα γραφεία του Ινστιτούτου Γενετικής Βελτίωσης & Φυτογενετικών Πόρων της Γενικής Διεύθυνσης Αγροτικής Έρευνας, του ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΚΟΥ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ, στην περιοχή της Ελληνικής Γεωργικής Σχολής, στη Θέρμη Θεσσαλονίκης ΤΚ. 57001 ΤΘ. 60458. Προτάσεις που θα παραληφθούν μετά την παραπάνω ημερομηνία και ώρα δεν θα γίνουν αποδεκτές. Για περισσότερες πληροφορίες οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να απευθύνονται στο τηλέφωνο 2310 471 110, εσωτ.: 0-210 & 0-220 στη Δρ. Ελένη Μαλούπα, Επιστημονικά υπεύθυνη του προγράμματος.

Περισσότερες Πληροφορίες στο συνημμένο αρχείο.

Ημερομηνία:28.01.2019

Attachments: