Αρχική -- Ανακοινώσεις -- Ημερίδες-Σεμινάρια -- ΔΩΡΕΑΝ ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΗ ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΓΙΑ ΤΟ DIGITAL MARKETING από την Ελληνοαμερικανική Ένωση

3ωρο δωρεάν crash-course για το Digital Marketing

Digital Marketing Like Never Before

Δευτέρα 24 Φεβρουαρίου 2020, 18.30-21.30 στην Ελληνοαμερικανική Ένωση

Δήλωσε συμμετοχή εδώ

Βασικός ομιλητής:

Θοδωρής Μουλός, Group CEO της GrowthRocks,  του πρώτου Growth Hacking Marketing Agency στην Ελλάδα και της Viral Loops

Το digital marketing ως γνωστικό αντικείμενο αλλά και ως επάγγελμα ακούγεται τόσο συναρπαστικό όσο και χαοτικό.

Γι’αυτό αποφασίσαμε να σας το παρουσιάσουμε με απλά λόγια.

Το crash course αυτό σας ενδιαφέρει αν είστε:

• Marketers και επαγγελματίες με καθόλου έως ελάχιστη εμπειρία σε digital marketing.
  • Απόφοιτοι σχολών διοίκησης και marketing που θέλετε να ασχοληθείτε επαγγελματικά με το αντικείμενο
  • Επιχειρηματίες που θέλετε να κατανοήσετε βασικές έννοιες και τις ψηφιακές δυνατότητες που έχετε.
  • Στελέχη μεγάλων εταιριών που θέλετε να εξελίξετε το αντικειμενό σας από παραδοσιακά κανάλια στα νέα κανάλια.
  • Επαγγελματίες του ευρύτερου τομέα διαφήμισης, marketing, δημοσίων σχέσεων, επικοινωνίας, γραφιστικών τεχνών κλπ

Θα εξηγήσουμε τί είναι το digital marketing, τί χρειάζεστε, τί είναι πιο σημαντικό από κάποιο άλλο, τί να προσέξετε και τί να περιμένετε, πώς να μιλάτε με ανθρώπους του χώρου, πώς να κρίνετε αυτά που σας προτείνουν οι επαγγελματίες digital marketers.

Στην Ελληνοαμερικανική Ένωση εκπαιδεύουμε γενιές από digital marketers λόγω αγάπης για το αντικείμενο. Ελάτε να διασκεδάσουμε μαθαίνοντας ενδιαφέροντα πράγματα. Δεν μας ενδιαφέρει η ηλικία σας, το αντικείμενο σας, το ακαδημαϊκό σας προφίλ. Αν θέλετε να ανοίξετε μια πόρτα στον ψηφιακό κόσμο... σας περιμένουμε!

Το event είναι δωρεάν με απαραίτητη την προεγγραφή εδώ και διοργανώνεται στο πλαίσιο του Certificate in Digital Marketing που ξεκινά στις 27/3 στην Ελληνοαμερικανική Ένωση.

Για περισσότερες πληροφορίες κάλεσέ μας στο 210-3680911, 210-3680907, ή στείλε email στο Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από κακόβουλη χρήση. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε την Javascript για να τη δείτε.

Ημερομηνία:12.02.2020